11.07.2025r. Głęboczek. Podsumowanie działalności Fundacji „Z koszykówką w sercu” w sezonie 2024/25.
W spotkaniu wzięli udział członkowie Zarządu Fundacji oraz Rady Nadzorczej Fundacji.

Fundacja "Z koszykówką w sercu"
11.07.2025r. Głęboczek. Podsumowanie działalności Fundacji „Z koszykówką w sercu” w sezonie 2024/25.
W spotkaniu wzięli udział członkowie Zarządu Fundacji oraz Rady Nadzorczej Fundacji.

Misją Fundacji "Z Koszykówką w Sercu" jest promowanie i rozwijanie koszykówki jako sportu, który kształtuje charaktery, uczy pracy zespołowej i integruje społeczności, wspieranie młodych talentów oraz popularyzacja aktywnego trybu życia.