Fundacja "Z Koszykówką w Sercu" zgłosiła drużyny do rozgrywek KPZKosz.
Zagramy w 3 LM oraz U-19M.
Już niedługo pierwsze mecze!!!

Fundacja "Z koszykówką w sercu"
Fundacja "Z Koszykówką w Sercu" zgłosiła drużyny do rozgrywek KPZKosz.
Zagramy w 3 LM oraz U-19M.
Już niedługo pierwsze mecze!!!

Misją Fundacji "Z Koszykówką w Sercu" jest promowanie i rozwijanie koszykówki jako sportu, który kształtuje charaktery, uczy pracy zespołowej i integruje społeczności, wspieranie młodych talentów oraz popularyzacja aktywnego trybu życia.